Pomalutku w stronę świąt….

Kolejno we wtorek i środę w grupach dzieci 6-letnich powiało atmosferą zbliżających się świąt Bożego Narodzenia podczas zorganizowanych przez Panią Urszulę Korycińską warsztatów. Rodzice wraz z dziećmi, wykorzystując bogaty zbiór materiałów, przygotowywali świąteczne kartki, gwiazdki, bombki i choinki. Pomysłów nie brakowało, a rozbrzmiewające w tle kolędy wprawiały uczestników w bardzo pozytywny nastrój. Kolejny raz potwierdzona została reguła, że warto się na chwilę zatrzymać i podarować dziecku bezcenny prezent w postaci poświęconego czasu.

U. Korycińska, D. Wójcik