Wycieczka do Szklarskiej Poręby

W dniach 15-18 maja odbyła się wycieczka klas II i III gimnazjum do Szklarskiej Poręby. We wtorek uczniowie wraz z opiekunami- kierownikiem wycieczki p.Anną Kudelską, p.Gabrielą Skraburską, p.Małgorzatą Kamińską, p.Edytą Krzemińską i p.Bogumiłą Tymoszuk wyruszyli z pod szkoły do Wrocławia. Po głównej atrakcji dnia w postaci basenu ruszyli w dalszą podróż do miejsca docelowego wycieczki- Szklarskiej Poręby. Następnego dnia wycieczkowicze zwiedzali Pragę oraz poznawali jej historię, mieli okazję zobaczyć Stare Miasto, Hradzczany oraz słynny Most Karola. Trzeci dzień uczniowie spędzili chodząc po Sudetach. Wraz z przewodnikiem zobaczyli piękne widoki Wielkiego Kotła Małego Stawu oraz dwa wodospady: Kamieńczyk i Szklarki. Ostatni dzień wycieczki upłynął na zwiedzaniu Wrocławia i oglądaniu znanych krasnoludków. Do Terespola wrócili ok. 23.30 przywożąc ze sobą pamiątki, a co ważniejsze niezapomniane wspomnienia.