Koniec miauczenia, czas uczenia…

Na początku października czwartaki z naszej szkoły wzięły udział w otrzęsinach, podczas których zostały poddane próbom wysiłku ciała i umysłu. Klasy rywalizowały ze sobą w konkurencjach przygotowanych przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie mieli za zadanie namalować portret swojego wychowawcy, ułożyć wierszyk-rymowankę o Pani Dyrektor, ze swoich ciał stworzyć inicjały swoich wychowawców, a także zmierzyli się na torze przeszkód. Musieli również odpowiedzieć na pytania, dotyczące naszej szkoły. Ostatnim obrzędem otrzęsin było uroczyste złożenie aktu ślubowania, przypieczętowane kawałkiem cytryny. Członkowie Samorządu Uczniowskiego rozdali kocie medale i nagrody, kończąc zmagania otrzęsin.
Następnie odbyła się dyskoteka szkolna, na której świętowaliśmy Dzień Chłopaka. W czasie zabawy przyznano tytuł Mistera Naszej Szkoły – w klasach starszych Arkadiuszowi Jaszczykowi, a w młodszych – Kamilowi Chilukowi.
Cała impreza przebiegała w znakomitej atmosferze. Wszyscy świetnie się bawili. Zapraszamy na kolejną dyskotekę – Wieczór Wróżb, która odbędzie się już niebawem w naszej szkole…

AS

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Terespolu
    Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi z oddziałami gimnazjalnymi
    21 - 550 Terespol
    ul. Sienkiewicza 27
  • (0 83) 375 21 72
    fax.: 83 375 21 72

Galeria zdjęć