Kulturalnie i sportowo w stolicy –wycieczka szóstoklasistów do Warszawy.

W czwartkowy poranek 29 listopada 40 osobowa grupa szóstoklasistów pod opieką nauczycieli   p. E. Rudzkiej, p. M. Kamińskiej,  p. E. Kuczyńskiej i p. G. Jakuszko ruszyła na „podbój” stolicy.
Wycieczkę rozpoczęto od zwiedzania Stadionu Narodowego. Podczas trasy zwiedzania uczniowie mogli zobaczysz m.in. pomieszczenia strefy zawodniczej, wykorzystywane podczas meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej, centrum medialne PGE Narodowego, które przeznaczone jest dla dziennikarzy oraz zwiedzić taras widokowy. Kiedy emocje kibica opadły  dzieci wraz z opiekunami udały się do teatru Buffo na spektakl pt. " Szatan z siódmej klasy", podczas którego uczniowie wykazali się dużą kulturą  Po południu wycieczka przemaszerowała z teatru na obiad do   MC Donalds, a następnie udała się do Millenium  Plaza na niezwykłą podróż po  świecie Niewidzialnej  Wystawy. Uczniowie przenieśli się  w  świat, w którym mogli sprawdzić, jak radzić sobie w codziennych sytuacjach bez pomocy wzroku – wyłącznie za pomocą zmysłu słuchu, węchu, równowagi.
Pełni emocji i zadowoleni uczestnicy wycieczki powrócili do Terespola o godzinie 21.

E.Rudzka