Strefa aktywnego wypoczynku

Przedszkolaki, ale także uczniowie szkoły podstawowej, zarówno ci młodsi, jak i starsi mogą już przyjemnie, a jednocześnie pożytecznie spędzać czas w Strefie aktywnego wypoczynku, która na przestrzeni ostatnich tygodni pojawiła się przy Miejskim Ośrodku Kultury, tuż za orlikiem.
Do dyspozycji uczniów terespolskiej jedynki, ale także mieszkańców Terespola jest rozbudowany plac zabaw, a także szereg sprzętów siłowni na powietrzu. Najmłodsi będą się doskonale bawili na huśtawkach, torach przeszkód czy ściankach do wspinaczki, zaś starsi uczniowie na pewno chętnie wykorzystają sprzęt, ćwicząc różne części ciała.
Koszt Strefy aktywnego wypoczynku to ok. 150 000 tys., z czego 50 tys. to dofinansowanie z budżetu państwa.
Ogromne cieszy nas fakt, że strefa ta powstała w pobliżu naszej szkoły i nasi uczniowie będą mogli z niej swobodnie korzystać zarówno na zajęć, jak równie po ich zakończeniu.