Bal Gimnazjalny

W sobotę, 9 lutego 2019 r. w naszej szkole odbył się ostatni Bal Gimnazjalny. Trzecioklasiści rozpoczęli uroczystość pięknym, tradycyjnym polonezem, prezentując swoje umiejętności taneczne do choreografii p. Magdaleny Wieczorek. Uczniów do tańca przygotowała p. Małgorzata Maciejewicz z pomocą  p. Tomasza Jezuita, a w dekorowaniu sali pomagała p. Edyta Drobysz. Po skończonym tańcu i zasłużonych brawach młodzież złożyła podziękowania rodzicom, wychowawcom i nauczycielom. Jak co roku bal uświetnili swoją obecnością przybyli goście, m. in. przedstawiciele Rady Miasta. Po części oficjalnej wszyscy udali się na poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Następnie rozpoczęła się zabawa na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej. Trzecioklasiści bawili się wspaniale, prosili do tańca rodziców i nauczycieli. Było bardzo wesoło i radośnie.
To był cudowny i niezapomniany bal, który na zawsze pozostanie w sercach i pamięci uczniów klas trzecich.

Zyta Roguska