Podsumowanie wyników konkursów szkolnych w roku 2017/2018 Klasy I -III

Dnia 18 czerwca 2018 roku podsumowaliśmy wyniki konkursów szkolnych. W tym roku szkolnym uczniowie klas najmłodszych wzięli udział w konkursach:  Omnibus, Mistrz ortografii, Mistrz kaligrafii, Mistrz przepisów drogowych, Bezpieczny Internet. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Organizatorami konkursów byli nauczyciele klas I-III : Beata Wolczyk, Anna Roguska, Eliza Lańska, Edyta Krzemińska, Danuta Daniluk, Zuzanna Jaroszuk, Barbara Misiejuk, nauczyciel informatyki p. Małgorzata Kamińska oraz nauczyciel języka angielskiego p.Anna Puczka.

Wyniki konkursów:

Mistrz ortografii klas pierwszych:

Gołębiowski Krzyś- kl. Ia

Kosak Maja- kl. Ia

Maksymilian Leonienko- kl. Ic

Zofia Poleszczuk- kl. Ib

Natalia Zbrożek- kl. Ib

Mistrz ortografii klas drugich:

Kacper Sawczuk- kl. IIa

Damian Antoniuk-  kl. IIa

Karolina Urbala -kl. IIb

Mistrz ortografii klas trzecich:

Maja Gregoruk -kl. IIIa

Amelia Najman- kl. IIIa

Marcin Wójcik- kl. IIIa

Natalia Maczulis-kl. IIIa

Michał Pietraszuk-kl. IIIa

Igor Siczek- kl. IIIb

Jagoda Hurman- kl. IIIb

Julia Skiba-kl.IIIb

Mistrz kaligrafii klas pierwszych:

Julia Benich-kl. Ic

Julia Polaczuk- kl. Ia

Mateusz Kondratiuk-kl. Ib

Wiktor Pawluczuk- kl. Ib

Mistrz kaligrafii klas drugich:

Karolina Urbala-kl.IIb

Aleksandra Kulik –kl.IIa

Mistrz kaligrafii klas trzecich:

Amelia Najman- kl.IIIa

Tytuł  Omnibusa zdobyli : Małgorzata Wasiluk- kl.Ia

                                          Bartosz Chmielewski- kl.Ib

                                            Jakub Domański- kl. Ib

Tytuł Mistrza przepisów drogowych otrzymali: 

Mateusz Kondratiuk kl. Ib

Wiktor Pawluczuk-kl.Ib

Maja Kosak- kl.Ia

Jakub Skolimowski- kl.Ia

Korbal Alicja – kl.Ia

Kozak Jakub – kl. Ia

Pilska Aleksandra-kl. IIb

Zielińska Oliwia- kl.IIa

Moczulis Natalia-kl.IIIa

Tytuł Wicemistrza przepisów drogowych zdobyli:

Czarnołęcka Oliwia – kl.Ia

Leonienko Maksymilian- kl.Ic

Pawłowski Kacper- kl.Ic

Panasiuk Karina- kl.Ib

Poleszczuk Zofia- kl.Ib

Sawicki Filip- kl.Ia

Szewczuk Maciej-kl.Ib

Trzaskalski Szymon- kl. Ib

Plażuk Gabriel-kl.IIb

Kulik Aleksandra- kl.IIa

Greczuk Weronika-kl.IIIb

Martyniuk Milena-kl.IIIa

W konkursie Bezpieczny Internet pierwsze miejsce zdobyła Zofia Poleszczuk z klasy Ib, drugie- Natalia Zbrożek z klasy Ib, a trzecie- Jagoda Hurman z klasy IIIa.

W konkursie  plastyczno – językowym „ Wielka Brytania w oczach dziecka „ przeprowadzonym przez p. A Puczkę –I miejsce zajęła- Julia Witkowicz- kl. IIIb,  II miejsce-Maria Juszczuk- kl. IIIa, III miejsce-Jagoda Hurman- kl. IIIb

Wyróżnienie przypadło Zuzannie Andrzejuk z klasy IIb.

Zwycięzcom gratulujemy! 

Wszystkim uczniom życzymy udanych, spędzonych bezpiecznie wakacji  !!!

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Terespolu
    Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi z oddziałami gimnazjalnymi
    21 - 550 Terespol
    ul. Sienkiewicza 27
  • (0 83) 375 21 72
    fax.: 83 375 21 72

Galeria zdjęć