Dziękujemy za wspracie dla schroniska!!!

Tegoroczna zbiórka darów na rzecz schroniska Azyl w Białej Podlaskiej zakończyła się ogromnym sukcesem. Przedszkolaki oraz uczniowie naszej szkoły - zwłaszcza ci młodsi okazali się niezwykle hojni. Do potrzebujących zwierząt trafiły więc kilogramy suchej oraz mokrej karmy, miski, koce, ale także zabawki.

Pracownicy schroniska byli niezwykle wdzięczni za okazaną przez naszych uczniów i ich rodziców pomoc, czego wyrazem było wręczenie symbolicznych podziękowań.

W akcję pomocy dla zwierząt zaangażowały się zwłaszcza panie oraz dzieci z klas I-III, a także młodsi uczniowie szkoły podstawowej.  Wiele darów ofiarowały oczywiście przedszkolaki.

Akcję zorganizowała p. Kamila Korneluk wspólnie z redakcją gazetki szkolnej NWP we współpracy z p. Anną Klim, p. Renatą Bednarzak oraz samorządami szkolnymi.