Finał Powiatu Bialskiego w Szachach Drużynowych. Międzyrzec Podl. 8.11.2017 rok.

Bardzo dobrze wypadła drużyna z gimnazjum która zajęła II miejsce. Do zwycięstwa zabrakło małego punkciku czyli wygrania jednej partii w ostatnim meczu z Jelnicą …a tak na półfinał do Parczewa pojechała drużyna z Międzyrzeca Podl.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Marek Prokopiuk, Kacper Wieczorek, Piotr Pytka i Marta Michalak.

Szkoda, bo mamy obecnie silny skład w gimnazjum!!!

Trochę gorzej, ale na miarę swoich możliwości wypadli szachiści z podstawówki. Na sześć drużyn zajęli 3 miejsce. Wyprzedził  nas Międzyrzec  Podl. i Łomazy.

Tu graliśmy w składzie: Mateusz Pastuszuk, Mikołaj Lesik, Filip Samociuk i Maja Prokopiuk. Drużyna jest rozwojowa. Uczniowie są  z klasy IV i V.

Opiekunem i trenerem szachistów jest niezmiennie Marek Ferens.

Tekst i foto: Marek Ferens