• Wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym "Dzień Bezpiecznego Komputera"

• 13.03.2016 21:44
      • W piątek 12 lutego 2016r w Zespole Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie odbył się etap wojewódzki XII Regionalnego Konkursu Informatycznego "Dzień Bepiecznego Komputera". Był to konkurs dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych pod honorowym patronatem Kuratora Oświaty w Lublinie, Prezydenta Miasta Lublin oraz Polskiego Towarzystwa Informatycznego. W konkursie wzięło udział 250 uczniów - w tym 93 laureatów szkół podstawowych z Lublina, 7 laureatów szkół podstawowych z woj. lubelskiego, 44 laureatów gimnazjów z Lublina, 16 laureatów gimnazjów z woj. lubelskiego, 36 laureatów liceów z Lublina, 3 laureatów liceów ogólnokształcących woj. lubelskiego,39 laureatów szkół technicznych z Lublina, 12 laureatów techników z woj. lubelskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Wiktor Pikuła, Piotr Sokoliński, Bartosz Łukaszuk, Aleksandra Leszek, Paweł Bielecki, Damian Urbala.

Wyróżnienia otrzymali uczeń Szkoły Podstawowej Piotr Sokoliński oraz uczeń Gimnazjum Paweł Bielecki.

Gratulujemy!!!

Małgorzata Kamińska