• Sukces naszych uczniów w Powiatowych Eliminacjach Turnieju o BRD

• 20.05.2019 18:10
      • 17 maja 2019 roku byliśmy gospodarzami Finału Regionalnych Eliminacji Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Miasta Biała Podlaska i Powiatu Bialskiego. Były to pierwsze zawody tego typu rozgrywane w naszej szkole. Zawody odbywały się w dwóch grupach wiekowych klas IV - VI oraz VII - Gim. Konkurencje z jakimi musieli zmierzyć się uczniowie to test wiedzy o ruchu drogowym, test - skrzyżowania, rowerowy tor przeszkód oraz pierwsza pomoc przedmedyczna. Nasza reprezentacja w składzie Bartosz Łukaszuk, Jan Miklaszewski i Mateusz Terpiłowski rywalizowała w grupie starszej, uczniów klas VII, VIII i Gimnazjum, gdzie wystartowało 11 trzyosobowych drużyn. Jako debiutanci w tych zawodach zajęliśmy bardzo dobre III miejsce tuż za szkołami z Zalesia oraz Kobylan. Drużynę do zawodów przygotowywali Małgorzata Kamińska, Małgorzata Maciejewicz oraz Grzegorz Jakuszko.