BONIFACJE 2016

W tradycję naszej szkoły wpisują się BONIFACJE – otrzęsiny gimnazjalnych pierwszaków. Rzecz dzieje się każdego roku w październiku, w tym roku stało się to 11 października. W czasie zabawy obowiązywał dobry humor i pomysłowość.
Aby dostąpić zaszczytu dołączenia do starszej braci uczniowskiej, najmłodsi gimnazjaliści przeszli trudny egzamin, m.in. przygotowali stylizację swojej klasy, zredagowali tekst prezentujący klasę oraz przystąpili do konkurencji sprawnościowych i testów z wiedzy ogólnej. Uroczystą chwilą było „przewrotne ślubowanie” uczniów oraz, uwaga! ich wychowawców (a tak swoją drogą, ciekawe czy Panie dotrzymają przysięgi?). Pierwszaki dzielnie walczyli o dobrą pozycję w szkole i udowodnili, że na nią zasługują. Gratulujemy i witamy pośród nas. Powodzenia !!!!

E.B