Dzień Misia

Dnia 25 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi pluszakami. Opowiadały o swoich maskotkach, śpiewały piosenki o misiu oraz wspólnie obejrzały bajkę "Miś Uszatek". Dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych, misiowych tańcach oraz konkursach. W dalszej części uroczystości został rozstrzygnięty konkurs "Szyjemy Misia". Zwyciężcami konkursu zostali: I miejsce Zosia Poleszczuk z gr. 0, II miejsce zajął Jakub Szymanowski z gr. 5-latków, zaś III miejsce przypadło Filipowi Sawickiemu z gr. 0. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za aktywny udział w konkursie. Wszystkie misie były piękne.

J.P.