Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

  Coroczną tradycją w Przedszkolu Miejskim w Terespolu jest organizowanie uroczystości integrujących rodzinę i przedszkole. Jedną z nich jest Dzień Babci i Dziadka. Jest to dzień niezwykły nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen , radości i wzruszeń.

  Ze względu na dużą liczbę grup przedszkolnych uroczystości odbywały się w ciągu dwóch dni, tj. 02-03.II.2017r. Kazda grupa wiekowa przygotowała osobny występ artystyczny. W pięknie udekorowanych salach dzieci z przejęciem recytowały zaproszonym gościom okolicznościowe wiersze i spiewały piosenki. Oprócz części artystycznej w wielu grupach odbyły się konkursy dla babć, dziadków i wnucząt oraz pokazy tańca. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek, a dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty i złożyły serdeczne życzenia. Zaprosiły ich także do wspólnego tańca.

  Dyrektor szkoły p. Zenon Iwanowski, dyrektor przedszkola p. Joanna Oleszczuk oraz wychowawczynie dołączyli się do płynących z serca życzeń, życząc zdrowia, wielu miłych chwil ze swoimi wnuczętami oraz dumy z nich. Goście ze wzruszeniem słuchali słów kierowanych pod ich adresem. Niejednej babci i niejednemu dziadkowi zakręciła się w oku łza. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Terespolu
    Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi z oddziałami gimnazjalnymi
    21 - 550 Terespol
    ul. Sienkiewicza 27
  • (0 83) 375 21 72
    fax.: 83 375 21 72

Galeria zdjęć