Choinka w przedszkolu

„Choinka-bal karnawałowy”

Luty  to bardzo wyjątkowy czas w naszym przedszkolu. Chociaż za oknem mroźno i zimno, u nas gorąco i bardzo wesoło. Tak właśnie było 11 lutego 2017r. W sali gimnastycznej ZSP nr 1 w Terespolu przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego miały choinkę- zabawę noworoczną. Choinkę prowadził Wodzirej Fantomasz z Białej Podlaskiej. Wszyscy ciekawie poprzebierani tańczyli podczas zabaw przygotowanych przez organizatora. Tego dnia na sali nie zabrakło: strażaków, policjantów, księżniczek i wróżek oraz wielu bajkowych postaci. Było wiele śmiechu i radości. W klasach odbył się również słodki poczęstunek przygotowany przez niezastąpionych rodziców. Wodzirej Fantomasz organizował wiele ciekawych tańców oraz zabaw. Na choince wyśmienicie bawiły się dzieci w towarzystwie rodziców oraz nauczycielek. Na zakończenie uroczystości zjawił się długo oczekiwany przez wszystkie dzieci Mikołaj. Przedszkolaki bardzo chętnie rozmawiały z gościem, a także śpiewały piosenki i recytowały dla niego wiersze. Na koniec Mikołaj wręczył wszystkim grzecznym dzieciom długo wyczekiwane prezenty, za które dzieci podziękowały i zaprosiły Mikołaja za rok.