Święto Dzieci w grupie 4-latków

Dzień Dziecka obchodzony jest w naszym przedszkolu zawsze bardzo uroczyście. W tym roku nie mogło być inaczej. Aktywna zabawa, dużo śmiechu, radość i niespodzianki - tak można w kilku słowach opisać emocje, jakie towarzyszyły Przedszkolakom podczas pobytu w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Woskrzenicach Małych. Wybrały się tam dzieci z grup 3 i 4-latków. Zjazd na linie, przejażdżka na koniu, trampolina i kiełbaski z grilla to tylko niektóre atrakcje, jakie czekały na naszych podopiecznych. Po obiedzie zmęczone, ale szczęśliwe wróciły bezpiecznie do Terespola i tu okazało się, że to nie koniec miłych niespodzianek. Pani Ula Korycińska złożyła swoim 4-latkom ciepłe życzenia i wręczyła prezenty z okazji ich święta.