„Kiedyś mama mi mówiła, że w rodzinie drzemie siła....”

W środę (07.06.18r.) tuż po śniadaniu 5-latki wraz z Panią Anią Szamuk wyruszyły spacerkiem nad „Żółtą Wodę”, by wspólnie z rodzicami świętować „Dzień Rodziny”. Integracyjne spotkanie rozpoczęło się przedstawieniem, podczas którego żabki, kwiatki i pszczółki prezentowały swoje aktorskie talenty. W drugiej części występu przedszkolaki wyśpiewały swoją miłość do rodziców i z  życzeniami na ustach wręczyły przygotowane własnoręcznie prezenty. Nie zabrakło także zabawnych akcentów, kiedy dzieci swoimi słowami odpowiadały na pytanie: „ Jaki jest mój tata?” W programie znalazły się również: przejażdżka brydżką, pieczenie kiełbasek, tańce i wspólne zabawy. Dzień minął szybko i bardzo przyjemnie, a uczestnicy spotkania zmęczeni, ale z uśmiechami na ustach wrócili do swoich domów.

D. Wójcik, A. Szamuk