• W zgodzie z naturą....

• 26.04.2018 21:05
      • Jak wiele można wyczarować z papierków, pudełek i foliowych worków pokazali rodzice wraz z dziećmi na zorganizowanym 25.04.2018r. „Pokazie Mody Ekologicznej”. Księżniczki, rycerze i roboty przechadzali się dostojnie po wybiegu, prezentując kreatywność i włożoną w wykonanie stroju pracę. W nagrodę otrzymali gromkie brawa, dyplom i słodki upominek. Dzieci, które nie przyniosły kreacji również miały możliwość zabłyśnięcia. Organizatorki (p. A. Szamuk i p. A. Malicka) przygotowały konkurs wiedzy ekologicznej, a za poprawne odpowiedzi hojnie obdarzały drobnymi słodkościami. Las machających w górze rączek udowodnił, że świadomość naszych 5 i 6-latków na temat ekologii jest naprawdę duża. Tego typu działania uczą dzieci ekologicznych postaw i życia w zgodzie z przyrodą, a zaangażowanie rodziców pokazało, że jest to i dla nich ważne zagadnienie.

D. Wójcik