• Dzień Pizzy - Wiewiórki

• 11.02.2023 11:40
        •   Wiewiórki w "Pizzeri Palermo"
          9 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzeń Pizzy z tej też okazji  grupa 6-latków wybrała się na warsztaty kulinarne do zaprzyjaźnionej pizzerni, w której pracują rodzice Naszej Wandzi.

• Andrzejki w 6-latkach

• 06.12.2020 18:08
        • 30 listopada grupa 6-latków obchodziła Święto Andrzeja. Dzieci zapoznały się z tradycją obchodów tego święta, było wróżenie i świetna zabawa.

• Rodzinne portrety sześciolatków

• 30.05.2020 13:07
        • Sześciolatki z grupy Wiewióreczek, Julka Leonienko, Amelka Beniuk, Michał Jakuszko, Antoś Daniluk oraz Antoś Wawryszuk,  bardzo sumiennie pracują i tworzą niezwykłe prace. Tym razem dzieci przygotowały piękne portrety swoich ukochanych mam, rodziców oraz całych rodzin.

KK

• Ulubiony bohater

• 11.05.2020 18:07
        • Przedszkolaki z grupy Wiewióreczek- Amelka Beniuk, Michał Jakuszko, Antoś Danieluk oraz Antoś Wawryszuk postanowili uczcić Ogólnopolski Tydzień Bibliotek i namalowali piękne prace prezentujące ulubionych bohaterów z bajek. Bez wątpienia prace te trafiłyby na wystawę w naszej szkolnej biblioteceJ Serdeczne życzenia z okazji Dnia Bibliotek składamy p. Ani, która pracuje w naszej bibliotece, do której na pewno się wybierzemy po powrocie do przedszkola i szkoły.

KK

• Dbamy o naszą planetę

• 26.04.2020 10:55
        • Jak ważna jest troska o naszą planetę, wiedzą wszystkie nasze przedszkolaki, które potrafią już znakomicie segregować śmieci. Dzieciaki doskonale zdają sobie także sprawę, że należy oszczędzać wodę i prąd.

Ostatni tydzień minął pod hasłem „Dbamy o naszą planetę” i Amelka oraz Antoś z grupy Wiewióreczek przygotowali piękne obrazki zachęcające do odpowiedniej segregacji odpadów.  Wszyscy troszczmy się o naszą Ziemię!!!!