Przedszkolaki na wycieczce

13 czerwca przedszkolaki z grupy 5-6 latków uczestniczyły w wycieczce do Białegostoku. Najpierw dzieci zwiedziły "Piwnicę Lalek" gdzie zgromadzone były lalki z wielu przedstawień. Następnie wzięły udział w interaktywnym spektaklu "Czerwony Kapturek". Dalszą atrakcją wycieczki był pobyt w Parku Jurajskim w Jurowcach, gdzie dzieci przeniosły się do epoki dinozaurów. Spacerując z przewodnikiem ścieżką edukacyjną zobaczyły wiele nieznanych im gatunków dinozaurów oraz dowiedziały się wielu ciekawostek o ich zwyczajach. Po wizycie w parku dinozaurów przyszedł czas na Park Linowy, którego przejście okazało się dosyć wyczerpujące. Dzieci miały możliwość sprawdzić tam swoją zręczność i sprawność ruchową. Po dniu obfitym w różne atrakcje wszyscy cali i zdrowi powrócili do Terespola.

Katarzyna Nowacka