• Dar serca

• 20.12.2018 15:56
      • Przez ostatnie dwa dni (18-19.12.18r.) w okolicach sali 6-latków królował zapach cynamonu i goździków, który zwiastował tworzenie świątecznych pierniczków. Dzieci, z delikatną pomocą Rodziców, poznawały kolejne etapy pieczenia smakowitych ciasteczek, które potem w pomysłowy sposób przyozdabiały. Przedświąteczne warsztaty kulinarne są w tej grupie już tradycją, ale w tym roku ich charakter był wyjątkowy. Pani A. Szamuk dała swoim wychowankom szczególne zadanie. Każde dziecko tuż przed świętami musi znaleźć jedną starszą osobę wśród sąsiadów i zanieść jej pięknie zapakowane słodkości. Wszystko po to, by dzieci poznały wartość jaką niesie ze sobą pamięć o innych, często samotnych osobach.

D. Wójcik, A. Szamuk