Nowe szafki dla każdego ucznia

Po feriach zimowych uczniowie naszej Jedynki zastali zupełnie odmienioną szatnię. Zamiast ciasnych boksów, pojawiły się różnokolorowe szafki dla każdego ucznia klas II-VII oraz gimnazjalistów. Uczniowie mogą w nich przechowywać nie tylko ubrania na zmianę, ale także książki czy przybory szkolne. Mamy nadzieję, że nowa szatnia rozwiąże problem bardzo ciężkich plecaków – od teraz uczniowie nie muszą wszystkiego nosić ze sobą.

Szatnia  jest przestronna i bardzo kolorowa, a pomiędzy szafkami stanęły ławeczki, aby ułatwić uczniom zmianę obuwia i przebranie.

Nowe szatnie mają także pierwszoklasiści – w ich boksach stanęły wygodne szafeczki z siedziskami.

Koszt nowej szatni to ok. 40 tysięcy. Jedną czwartą kosztów pokryła Rada Rodziców, zaś pozostałą część opłaciła nasza szkoła.

Przypominamy wszystkim uczniom, aby dbać o szafki, ponieważ mają służyć naszej szkole przez długie lata.