• Wizytówka szkoły

• 10.05.2016 09:07

•

W maju zakończył się ostatni etap upiększania terenu przed naszą szkołą, przez co zyskał on nowy wygląd. Dzięki odpowiedniej aranżacji posadzonych drzew i krzewów oraz ukształtowanym w ciekawe formy alejkom, wysypanych kamieniami i korą, tworzy on teraz idealną całość. Zestawienie starannie przemyślanej kompozycji doskonale dopasowane zostało do rosnących już wcześniej pięknych brzóz i innych roślin. Dodatkowy efekt zostanie uzyskany dzięki oświetleniu. Wszystko te elementy tworzące ogród sprawią, że będzie on atrakcyjny przez cały rok.
        Profesjonalny wygląd terenu przed szkołą, zawdzięczamy staraniom dyrektora Zenona Iwanowskiego oraz wsparciu finansowemu Rady Rodziców. Teren przed szkołą stał się jej  wizytówką, a dbałość o jego wygląd pozwoli cieszyć wszystkich odwiedzających progi naszej szkoły.

A. Klim