BIEGALI ULICAMI LEŚNEJ PODLASKIEJ

Bardzo liczna reprezentacja szkoły podstawowej udała się do Leśnej Podlaskiej, aby rywalizować o medale w biegach ulicznych.  Złoty medal zdobył Jakub Zasiuk, a tuż za jego plecami linię mety przekroczył Kacper Machnowski. Czwarte miejsce w tym biegu zajął Mateusz Pastuszuk.
Wśród uczniów klas V na drugim miejscu zawody ukończył Jakub Kurlonek, a na czwartym Dawid Zasiuk. Wśród uczennic klas IV Maja Roślik zajęła  czwarte miejsce, natomiast Kinga Huk miejsce piąte w grupie uczennic klas piątych. Paula Kowal wygrała rywalizację wśród dziewcząt klas I gimnazjum. Drugie miejsce w tym biegu zajęła Paulina Tymon.
Miejsce w czołowej dziesiątce zajęli również Maciej Raszplewicz  ósme i Matuesz Żuk dziewiąte.