FINAŁ POWIATU W TRÓJBOJU

9 czerwca w Rokitnie odbył się Finał Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym. Były to zawody drużynowe, w których startowali uczniowie klas IV i młodsi. Uczestnicy brali udział w konkurencjach takich jak: bieg na 50m, skok w dal, rzut piłką lekarską. Reprezentanci SP nr1 w Terespolu, zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli w tych zawodach drugie miejsca.
        Dziewczęta zdobyły  963 pkt. i przegrały z SP Sławacinek Stary,1097 pkt. Trzecie miejsce zajęły dziewczęta z Rossosza, 933 pkt.. W zawodach wystartowało 8 drużyn  dziewczyn.
        U chłopaków zwyciężyło SP nr3 Międzyrzec Podl. 1168 pkt. II miejsce Terespol, 1091 pkt. III miejsce  SP Swory, 947pkt. Startowało 9 drużyn.
Drużyna dziewcząt: Fedorowicz Patrycja; Roślik Maja; Arseniuk Iga;  Poleszczuk Joanna;  Kuklik Martyna; Filipczak Jowita
Chłopcy: Kubicki Marcel; Terpiłowski Patryk, Chiluk Kamil;  Lewkowicz Patryk;  Pastuszuk Mateusz; Jaszczyk Czarek

GJ