UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY MISTRZAMI POWIATU

W zawodach rozgrywanych 27 kwietnia w Konstantynowie reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 1 w Terespolu zostali mistrzami powiatu w czwórboju lekkoatletycznym. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy pozostawili w tyle swoich rywali. Ponadto najlepsze wyniki zawodów, wśród dziewcząt uzyskały, Paulina Kowal 245 oraz Parafiniuk Iga 244. Dzięki zwycięstwu obie drużyny będą mogły wystartować w zawodach rejonowych, które odbędą się 11 maja w Białej Podlaskiej. Dokładne wyniki naszych uczniów zamieszczone są na protokołach zawodów w galerii zdjęć.

Dziewczęta: Kowal Paulina, Parafiniuk Iga, Marczuk Alicja, Saj Katarzyna, Sołoducha Marta, Pawluczuk Patrycja
Chłopcy: Łazuga Konrad, Zrol Michał, Jaszczyk Arkadiusz, Arseniuk Igor, Kurasiński Filip, Terpiłowski Mateusz