• III MIEJSCE PIŁKARZY SZKOŁY PODSTAWOWEJ

• 16.06.2016 09:14
      •                    W dniu 19 maja w Terespolu odbył się Finał Powiatu mini piłce nożnej chłopców. Uczniowie naszej szkoły zajęli w nim III miejsce. W zaciętym meczu półfinałowym ulegliśmy SP Leśna Podlaska 0-1 a w meczu  o III miejsce pokonaliśmy  SP Sławatycze 7-0. Najlepszą drużyną turnieju okazała się  Szkoła Podstawowa nr2 Międzyrzec Podlaski, która w finale pokonała rówieśników z Leśnej 2-0. Należy zaznaczyć, że graliśmy w mocno zmienionym składzie w porównaniu do eliminacji międzygminnych.  Zabrakło uczniów klasy VI, którzy wyjechali na wycieczkę.
                        W eliminacjach międzygminnych, które odbyły się 12 maja w Terespolu uczestniczyło sześć drużyn z naszego regionu. W rozgrywkach grupowych zajęliśmy II miejsce przegrywając jeden mecz z SP Kodeń i wygrywając z SP Małaszewicze. W meczu półfinałowym pokonaliśmy uczniów z Piszczaca a w finale SP Zalesie. Oba mecze rostrzygneły  się po rzutach karnych.
        Skład Reprezentacji Finał Powiatu: Jawtoszuk Karol, Łazuga Kondrad (najlepszy zawodnik turnieju powiatowego), Zrol Michał, Zajko Bartek, Kurasiński Filip, Raszplewicz Maciej, Zasiuk Dawid,  Jaszczyk Arkadiusz. W eliminacjach międzygminnych grali również Marcin Benich, Pawlonka Bartek, Terpilowski Mateusz.