• II MIEJSCE MINI PIŁKARZY RĘCZNYCH

• 13.03.2017 17:12
      •                   13 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje międzygminne w mini piłkę ręczną chłopców. Na zawody stawiło się 5 drużyn. Pomimo, że nie przegraliśmy meczu zajęliśmy drugie miejsca. O końcowym wyniku zdecydował remis z drużyną      z Piszczaca oraz stosunek bramek w całym turnieju. Zdobyliśmy o dwie bramki za mało aby myśleć o zwycięstwie. Trzecie miejsce zajęli uczniowie z Tucznej, czwarte z Małaszewicz a piąte Kodeń.
        Wyniki spotkań:

1. Terespol – Małaszewicze      6:1

2. Piszczac – Kodeń                 4:0

3. Terespol – Tuczna               3:2

4. Małaszewicze – Piszczac     0:3

5. Terespol – Kodeń                 4:2

6. Małaszewicze – Tuczna       1:5

7. Terespol – Piszczac              1:1

8. Małaszewicze – Kodeń         4:1

9. Piszczac – Tuczna                 5:2

10. Kodeń – Tuczna                    2:5

Reprezentanci SP nr1 Terespol: (w nawiasie ilość rzuconych bramek w turnieju)

Kurasiński Filip ( 2 ), Jaszczyk Arkadiusz ( 3 ), Lewkowicz Jakub, Zajko Bartek, Jeromin Piotr, Kurlonek Jakub ( 1 ), Zaorski Czarek, Zielonka Alan, Żuk Mateusz, Zasiuk Dawid, Machnowski Kacper, Juchnikowski Miłosz, Dekiert Michał, Klujewski Igor ( 2 ), Oleszczuk Wojciech (5 ), Raszplewicz Maciej ( 1 ).

GJ