Sukcesy naszych uczniów

GIMNAZJUM
1. II miejsce w Finale Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Skład reprezentacji dziewcząt gimnazjum – Buczyło Patrycja, Pilipczuk Klaudia, Maciuk Dominika, Płandowska Oliwia, Szelest Karolina, Barmosz Ewelina, Panasiuk Klaudia, Wic Zuzanna, Parafiniuk Katarzyna, Denis Martyna, Zielonka Wanessa.
Skład reprezentacji chłopców gimnazjum – Gryciuk Kamil, Sawicki Mateusz, Breczko Łukasz, Michalczuk Jakub, Pietrusik Michał, Wawryszewicz Adam, Guziuk Hubert, Tymon Jakub, Wasiluk Mateusz, Jaworski Mateusz, Łukaszuk Mikołaj.

2. BIEGI ULICZNE IM. W. KOZŁOWSKIEGO W TERESPOLU
Im – Klaudia Pilipczuk
IIIm Adam Wawryszewicz

3. WOJEWÓDZKIE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
IIm – Patrycja Buczyło

4. POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE w Rokitnie
I m – Patrycja Buczyło
II m – Klaudia Pilipczuk

5. VIII Katyńskie Biegi Przełajowe w Terespolu
Im – Patrycja Buczyło
IIIm – Klaudia Pilipczuk

6. III MIEJSCE W FINALE POWIATU W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT
Skład drużyny – Paulina Fedorowicz, Anna Mielniczuk, Iza Orepuk, Katarzyna Parafiniuk, Klaudia Panasiuk, Dominika Maciuk i Klaudia Pilipczuk.

7. I MIEJSCE W FINALE POWIATU W SZACHACH DRUŻYNOWO
Skład drużyny: Marek Prokopiuk, Krystian Pastuszuk, Michał Dąbrowski, Julia Zaorska

8. I MIEJSCE W VI BIALSKIEJ LIDZE SZACHOWEJ –  Marta Michalak

9. II MIEJSCE W VI BIALSKIEJ LIDZE SZACHOWEJ - Marek Prokopiuk

10. III MIEJSCE W VI BIALSKIEJ LIDZE SZACHOWEJ – Ola Leszek

11. INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LA
Patrycja Buczyło- I miejsce w biegu na 1000m
Adam Wawryszewicz – III miejsce w skoku w dal

SZKOŁA PODSTAWOWA
1. III MIEJSCE W FINALE POWIATU W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
SKŁAD DRUŻYNY: Jawtoszuk Karol, Łazuga Kondrad, Zrol Michał, Zajko Bartek, Kurasiński Filip, Raszplewicz Maciej, Zasiuk Dawid,  Jaszczyk Arkadiusz.

2. I MIEJSCE W FINALE POWIATU W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
Dziewczęta: Kowal Paulina, Parafiniuk Iga, Marczuk Alicja, Saj Katarzyna, Sołoducha Marta, Pawluczuk Patrycja
Chłopcy: Łazuga Konrad, Zrol Michał, Jaszczyk Arkadiusz, Arseniuk Igor, Kurasiński Filip, Terpiłowski Mateusz

3. VIII Katyńskie Biegi Przełajowe w Terespolu
III miejsce – Arkadiusz Jaszczyk

4. SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
CHŁOPCY I MIEJSCE W FINALE POWIATU, III MIEJSCE W FINALE REJONU
Kurlonek  Jakub, Jaszczyk Arek, Kurasiński Filip, Arseniuk Igor, Machnowski Kacper, Zasiuk Dawid, Kowaluk Łukasz, Jaworski Adam, Zajko Bartek, Zrol Michał, Łazuga Konrad

5. SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT
 FINAŁ POWIATU I MIEJSCE
Kowal Paulina, Marczuk Alicja, Tymon Paulina, Czarnołęcka Martyna, Sołoducha Marta, Pawluczuk Patrycja, Parafiniuk Iga, Szołoniuk Natalia, Pietraszuk Olga, Tarkowska Joanna

6. POWIATOWE BIEGI ULICZNE  IM. WINCENTEGO KOZŁOWSKIEGO
Jakub Kurlonek I miejsce
Paulina Tymon II miejsce


 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Terespolu
    Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi z oddziałami gimnazjalnymi
    21 - 550 Terespol
    ul. Sienkiewicza 27
  • (0 83) 375 21 72
    fax.: 83 375 21 72

Galeria zdjęć