• JEDYNKA – NAJLEPSZA SZKOŁA W POWIECIE

• 22.06.2017 09:53
      • Jak co roku nasza szkoła wzięła udział we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Powiatu Bialskiego organizowanym przez Bialski Szkolny Związek Sportowy. W rywalizacji szkół podstawowych w ramach Igrzysk powyżej 100 uczniów sklasyfikowanych zostało 25 placówek z powiatu bialskiego ziemskiego. Terespolska Jedynka była bezkonkurencyjna, zdobywając w ogólnej klasyfikacji 1045 punktów, wyprzedzając  tym samym Międzyrzecką Trójkę o 134 punkty.  To spektakularne zwycięstwo zawdzięczamy przede wszystkim lekkoatletom, koszykarzom oraz piłkarzom. Uczniowie, którzy przyczynili się w znacznym stopniu do sukcesu to: Filip Kurasiński VI b, Bartek Zajko VIb, Igor Arseniuk VIb, Arek Jaszczyk VIb, Kuba Lewkowicz VIb, Piotr Jeromin Via, Igor Klujewski VIc, Dawid Zasiuk Va, Maciej Raszplewicz Va, Kuba Kurylonek Vb, Czarek Zaorski Vb, Kacper Machnowski Vb, Kuba Zasiuk IIIb, Martyna Czarnołęcka Va, Maja Roślik IVb. Za przygotowanie uczniów do poszczególnych zawodów odpowiedzialni byli nauczyciele wychowania fizycznego:  p. Grzegorz Machnowski, p. Grzegorz Jakuszko, p. Małgorzata Maciejewicz. W tym miejscu należy podkreślić  również dużą rolę Pana Dyrektora Zenona Iwanowskiego, który z wielkim zaangażowaniem motywował nauczycieli i uczniów do pracy oraz towarzyszył im w ich zmaganiach.
        Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za trud i poświęcenie, które pozwoliło naszej szkole osiągnąć tak znaczący sukces. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku utrzymamy miejsce na podium.