Gala Podsumowująca Konkursy Przedmiotowe i Tematyczne za rok szkolny 2015/2016

Dnia 13 maja 2016 roku uczeń klasy VI b Kacper Wieczorek laureat konkursu ortograficznego uczestniczył w uroczystej Gali Podsumowującej Konkursy Przedmiotowe i Tematyczne organizowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Uroczystość odbyła się w Auli Stefana Kardynała Wyszyńskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.
Celem uroczystej gali było promowanie uczniów szczególnie uzdolnionych i utalentowanych, uhonorowanie laureatów konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa lubelskiego w roku szkolnym 2015/2016, podziękowanie nauczycielom oraz dyrektorom szkół za pracę dydaktyczną i wychowawczą z uczniami. Nagrody laureatom wręczała Pani Teresa Misiuk Lubelski Kurator Oświaty i dyrektor LSCDN Pan Andrzej Zieliński.
Kacprowi Wieczorkowi gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów.