• Kinowa przygoda Pszczółek i Jagódek

• 29.03.2023 19:09
      • W środę 29 marca trzylatki z grup Pszczółek i Jagódek wybrały się na swoją pierwszą wycieczkę. Maluchy odwiedziły kino Merkury, gdzie znakomicie bawiły się oglądając bajkę o Wróżce Zębuszce. Nasze przedszkolaki były niezwykle grzeczne i z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy małej wróżki Violetty, która znalazła przyjaźń w ludzkim świecie i jednocześnie ocaliła przyrodę, którą próbowano zniszczyć.
        Pszczółki i Jagódki bardzo entuzjastycznie reagowały na wszystkie przygody małej wróżki, jednocześnie zachowując się w kinie jak prawdziwi i bardzo kulturalni widzowie.
        Wiele entuzjazmu wśród maluchów wzbudziła także wizyta w Mc Donaldzie, gdzie dzieci z apetytem zjadły przygotowane dla nich zestawy.
        Przedszkolakom bardzo podobała się sama podróż autobusem, którym większość maluszków po raz pierwszy jechała.
        Trzylatki zachwycone, choć nieco zmęczone  wróciły do przedszkola, planując już kolejną wycieczkę.
        Wyjazd maluchów zorganizowały wychowawczynie Kamila Korneluk, Joanna Patrejko oraz Marzena Butrym, którym w opiece nad dziećmi pomagały mamy oraz panie Grażyna Loda i Magda Wasilewska.

KK