• Słodki poniedziałek w grupie Pszczółek

• 03.04.2023 21:14
      • W poniedziałek 3 kwietnia trzylatki z grupy Pszczółek pełną parą rozpoczęły przygotowania do Świąt Wielkanocnych od warsztatów cukierniczych.
        Zanim słodkości pojawiły się na mazurkach dzieci próbowały je, poznając nowe smaki oraz zapachy. Dowiedziały się także, jak powstają te pyszne i znacznie zdrowsze aniżeli cukierki, słodkie dodatki.
        Warsztaty bardzo podobały się maluchom, które są bardzo wdzięczne mamie Marcelinki za przygotowanie tak wyjątkowych i pysznych zajęć.

Kamila Korneluk