• Warsztaty wielkanocne dla rodziców (Sówki)

• 02.04.2023 12:04
      • Dnia 29 marca grupa "Sówek" gościła niezwykłych gości rodziców, babcie, aby wspolnie uczestniczyć w warsztatach plastycznych "Robimy wielkanocne palmy". Dla naszych przedszkolaków był to czas wspólnego przeżywania radości i dumy z obecności swoich bliskich. Po któtkim występie dzieci i zajęciach wprowadających w tematykę wielkanocną wszyscy z zapałem przystąpili do pracy. Z bazi,gałązek bukszpanu, wierzby, forsycji, barwinku, kolorowych kwiatów i wstążek powstały piękne i oryginalne palmy. Wszyscy uczestnicy warsztatów byli bardzo zadowoleni aż miło było patrzeć. Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za serdeczną i miłą atmosferę, która wprowadziła nas wszystkich w przedświąteczny nastrój.

M. G.