• Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

• 20.09.2022 21:37
      • 20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. W tym dniu można było zauważyć na buziach dzieci dużo uśmiechu i radości. Był to dzień pełen niespodzianek. Grupę Krasnali oraz Jeżyków odwiedził Pan Dyrektor Michał Świerzbiński, który mimo wielu obowiązków znalazł czas na czytanie oraz na wspólną zabawę z dziećmi. Nie zabrakło również zagadek i tańców. Na koniec czekała na dzieci niespodzianka, czyli słodki upominek, oraz wręczenie pamiątkowych dyplomów. Dzień ten był bardzo wyjątkowy i pełen wrażeń. Wszystkim przedszkolakom jeszcze raz życzymy aby uśmiech gościł na ich twarzach, a czas spędzony w przedszkolu był pełen zabawy i radości. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.

Wychowawczynie z grupy Krasnale oraz Jeżyki