• Zbiórka darów na rzecz Schroniska dla zwierząt "Azyl" w Białej Podlaskiej

• 14.11.2021 17:55
      • W październiku Samorząd Uczniowski klas I-III zorganizował akcję zbiórki darów na rzecz Schroniska dla zwierząt "Azyl" w Białej Podlaskiej. Odzew uczniów i rodziców na akcję przeszedł najśmielsze oczekiwania, za co serdecznie dziękujemy.
        Dzięki włączeniu się w akcję wszystkich, którym nieobcy jest los bezdomnych zwierząt, opiekunka Samorządu, pani Dorota Szprychel, zawiozła do schroniska pełen samochód karmy, koców, poduszek i zabawek, za co pracownicy schroniska byli bardzo wdzięczni.
        Obserwacje poczynione w schronisku pozwoliły wysnuć wniosek, że tak duża ilość zgromadzonej karmy wystarczy na wykarmienie zwierząt zaledwie przez jeden dzień. z tego powodu akcja zostanie powtórzona w styczniu, aby na początku lutego ponownie wesprzeć podopiecznych schroniska.
        Szanowni Państwo, zwierzęta, które znajdują się w Waszych domach, to szczęściarze. Mają ciepły kąt, jedzenie oraz miłość domowników. Może ktoś z Państwa wyraża chęć włączenia do rodziny jeszcze jednego czworonożnego przyjaciela? Podopieczni "Azylu" czekają.