• Dzień Dziecka w klasie IIa

• 05.06.2022 20:36
      • Jest wiele dni w roku, które dzieci bardzo lubią, niewątpliwie jednym z nich jest  1 czerwca-Dzień Dziecka. Uczniowie klasy IIa również postanowili uczcić swoje święto. Wspólnie z wychowawczynią  P. Edytą Krzemińską i P. Eweliną Królik wybrali się do ,,Galerii Smaków”. W Restauracji na uczniów czekały same niespodzianki. Dzieci zasiadły do pięknie przygotowanych stołów, gdzie mogły spędzić wspólnie czas. Na sali panowała wyjątkowa atmosfera. Zajadały się pyszną pizzą, a na deser jadły lody. Na koniec otrzymały balony z lizakami. Dzieci były zadowolone i żałowały, że taki dzień jest tylko raz w roku. Za tak wspaniałą niespodziankę dziękujemy naszym rodzicom.

Edyta Krzemińska

Ewelina Królik