• Kierunek - Bezpieczeństwo

• 07.12.2022 19:04
      • Chętni uczniowie z naszej szkoły pracując w grupach, wykonali makiety na konkurs „Kierunek – Bezpieczeństwo” organizowany w ramach „Kampanii Kolejowe ABC II”,  przez Urząd Transportu Kolejowego. Celem wydarzenia jest uwrażliwienie dzieci i młodzieży oraz ich rodziców, nauczycieli i wychowawców na zasady bezpieczeństwa obowiązujące na przejazdach kolejowych, dworcach, peronach i w pociągach oraz promowanie wzorców odpowiedzialnego zachowania się w pobliżu torów.
        Tworząc trójwymiarowe makiety,  uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i pomysłowością. Nie udało nam się wygrać konkursu, ale najważniejsze, że młodzież świetnie się bawiła, ucząc się przy tej okazji pracy w grupach i pobudzając swoją  wyobraźnię przestrzenną.

Autorzy makiet:
        Amelia Stefaniuk, Julia Rafałko, Zofia Poleszczuk, Gabriela Wójcik, Maria Szemietucha, Martyna Jakimiak, Zuzanna Szelest, Maciej Królik, Mikołaj Chomiuk, Oliver Niedźwiedziuk

Gratulujemy autorom zdolności i dziękujemy za zaangażowanie się w przygotowanie prac konkursowych.

M. Kamińska, E. Drobysz