• JĘZYCZKIEM MALOWANE - podsumowanie konkursu logopedycznego

• 28.03.2023 18:52
      • Europejski Dzień Logopedy, obchodzony we wszystkich krajach UE 6 marca, był świetną okazją do zorganizowania konkursu i rozwijania świadomości artykulacyjnej u dzieci. Praca, zgodnie z regulaminem, miała być wykonana przy pomocą rodzica, co było wartością dodaną i wpływało pozytywnie na budowanie relacji rodzic-dziecko. Prace były bardzo kreatywne i pięknie ozdobiły naszą wystawę. Dyplomy i nagrody otrzymały dzieci z grup 6-latków: Lena Sokół, Jakub Sawczuk, Alicja Kisiel, Sara Maj. Dziękujemy  za zaangażowanie i gratulujemy  wyobraźni twórczej!
                                                                                                                              Logopeda – Dorota Wójcik