• Rozwijamy się dla dzieci - współpraca z eTwinningiem

• 29.03.2023 12:43
      • E-Twinning to, najprościej mówiąc, największy pokój nauczycielski w Europie, do którego należy również nasza szkoła. W ramach współpracy realizujemy projekty, dokształcamy się i, co niezwykle ważne, wymieniamy doświadczeniami z nauczycielami z innych szkół. Zakończony powodzeniem projekt „Rymolandia” (realizowany w poprzednim roku szkolnym) przyczynił się do uzyskania przez naszą szkołę Krajowej Odznaki Jakości eTwinning i zmotywował do podejmowania kolejnych działań. Najnowszy projekt o nazwie „Nasza szkoła-nasza duma” zakłada szereg rozwijających działań, które zaangażują naszych uczniów i pokażą nowe możliwości. Liczymy, że owoce wspólnej pracy ujrzą światło dzienne jeszcze przed zakończeniem roku szkolnego, o czym z pewnością poinformujemy.
        D. Wójcik, M. Kamińska