• Cuda z jesiennego liścia

• 14.11.2022 20:52
      • W środę 9 listopada odbyło się wręczenie dyplomów oraz nagród w konkursie plastycznym „Cuda z jesiennego liścia” w grupach Jagódek, Pszczółek, Stokrotek, Wiewiórek oraz Biedroneczek, natomiast 10 listopada nagrodzone zostały dzieci z grupy Krasnoludków, Jeżyków, Skowronków oraz Sówek.
        W konkursie udział wzięło 43. dzieci, które wspólnie z rodzicami przygotowały prawdziwe jesienne arcydzieła. Prace były niezwykle pomysłowe i bardzo piękne, a głównym bohaterom czyli liściom towarzyszyły inne dary natury, jak np. szyszki, żołędzie.
        Na przedszkolnych korytarzach pojawiły się jeżyki, makiety lasów, czy liściaste lampki, a na tablicach zawisły m.in. piękne lwie głowy, czy bukiety kwiatów.
        Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, kolorowe książeczki oraz kredki.
        Nagrody przedszkolakom wręczyła wice-dyrektor Edyta Krzemińska wspólnie z organizatorkami konkursu, wychowawczyniami Kamilą Korneluk oraz Anną Antoniuk.
                    K.K i A.A