• Wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty

• 22.03.2023 18:58
      • Po długiej zimie w końcu powitaliśmy upragnioną przez nas wiosnę. Cała społeczność przedszkolna przebrana była w barwne wiosenne kolory ( zielony, żółty) i uczestniczyła w uroczystości pt. „ Pierwszy Dzień Wiosny”. Nasze kochane przedszkolaki razem ze swoimi Paniami zebrały się w sali Biedroneczek, gdzie zaśpiewały piosenkę pt. „ Maszeruje wiosna”. Na początku obchodu pożegnały Marzannę zimową pannę i  „odprowadziły ją na pociąg”. Następnie wyruszyły w przemarszu po przedszkolu w poszukiwaniu oznak nadchodzącej wiosny. Przedszkolaki na głowach miały śliczne  opaski a w dłoniach trzymały kolorowe kwiaty i gałązki ozdobione bibułą.
        Wiele radości pojawiło się w oczach dzieci, kiedy przybyła do nich Pani Wiosna.

Ilona Szczepańska-Huk