• UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY MISTRZAMI POWIATU

• 20.03.2022 18:45
      • W ostatnim czasie uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zawodach piłki ręcznej. W kategorii Igrzyska Dzieci, (rocznik 2009-10) odnieśliśmy znaczący sukces, zostając najlepszą drużyną powiatu bialskiego. W eliminacjach między gminnych, które odbyły się 8 marca, pokonaliśmy znacząco (15 do 5) drużynę z Piszczaca na ich własnym boisku. W eliminacjach powiatowych, 17 marca w Sworach zmierzyliśmy się ze SP nr 2 Miedzyrzec Podlaski wygrywając 13 do 4 oraz pokonaliśmy SP Swory 6 do 2. Zwycięstwo w turnieju dało awans do Finału rejonu, który odbędzie się w Łukowie 29 marca. Sztuka ta nie udała się starszym kolegom, którzy odpadli w eliminacjach międzygminnych zajmując drugie miejsce. Uczniowie w kategorii Igrzyska Młodzieży (2008-2007) , zajęli II miejsce ulegając gospodarzom SP Piszczac 5:4 oraz wygrali z SP Kodeń 10:3.
        Skład reprezentacji rocznika 2009-2010 -  Szymon Lewczuk, Michał Kozłowski, Daniel Szczygieł, Arkadiusz Oniszczuk, Wojciech Jakimiak, Jakub Szeląg, Jakub Machnowski, Krzysztof Gołębiowski, Jakub Skolimowski, Szymon Trzaskalski.
        Skład reprezentacji rocznika 2007-2008 – Szymon Poleszczuk, Piotr Gołębiowski,  Jakub Zasiuk, Patryk Zub, Kacper Kurasiński, Szymon Klujewski, Filip Leonienko, Kacper Wawryszewicz.