• AWANSOWALI DO FINAŁÓW WOJEWÓDZKICH

   • 11.05.2023 10:27
   • Bardzo dużo działo się w ostatnich miesiącach w sporcie szkolnym. Reprezentanci naszej jedynki rywalizowali w biegach przełajowych, piłce nożnej oraz czwórboju lekkoatletycznym.

    PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

    Duży sukces odnieśli uczniowie klas VII-VIII, rywalizujący w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej awansowali do Finału Wojewódzkiego w Lubartowie (12 maja 2023r). Po drodze wygrali Finał Powiatu w Piszczacu, zwyciężając w meczu finałowym z SP Wisznice po rzutach karnych. Finał rejonu odbył się w Białej Podlaskiej, gdzie nasi uczniowie grali systemem każdy z każdym i zostali zwycięzcami rozgrywek uzyskując awans do kolejnej fazy rozgrywek. NASI REPREZENTANCI TO - Michał Kozłowski, Szymon Lewczuk, Alan Kołodziej, Piotr Stefaniuk, Arek Oniszczuk, Daniel Szczygieł, Wojciech Jakimiak, Filip Kolejko oraz MAciej Parzyszek.

    Również, bardzo dobrze spisały się dziewczęta w ramach Igrzysk Dzieci zwyciężając w Finale Powiatu w Terespolu także po rzutach karnych z SP Leśna Podlaska. Dziewczęta Finał Rejonu w Białej Podlaskiej rozegrają 12 maja b.r. SKŁAD DRUŻYNY DZIEWCZĄT- Agnieszka Benich, Zuzia Andrzejuk, Lena Machnowska, Amelia Stefasniuk, Aniela Arseniuk, Zuzia Witkowicz, Nikola Zasiuk, Zuzia Maroszczuk, Joanna Leonienko, Nikola Beniuk oraz Karolina Mikołajuk.

    CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY

    Kolejny sukces odnotowali chłopcy z klas IV-VI, którzy podobnie jak ich koleżanki startowali w Finale Powiatu i Rejonu w czwórboju lekkoatletycznym w Białej Podlaskiej. W zawodach powiatowych chłopcy nie mieli sobie równych i pewnie zwyciężając awansowali do kolejnego etapu zawodów. Dziewczyny przegrały z uczennicami z Wisznic i z drugiego miejsca uzyskały awans do zawodów rejonowych.

    Poziom kolejnego etapu był bardzo wysoki. Chłopcy startowali bardzo dobrze, ustanowili szereg rekordów życiowych co po podsumowaniu wyników dało im pierwsze miejsce i awans do zawodów wojewódzkich z wynikiem 985 pkt. Drugie miejsce zajęła SP 3 Biała Podlaska 962 pkt, a trzecie SP 5 Łuków 906pkt. Dziewczęta ukończyły rywalizację na V miejscu.

    KSŁAD REPREZENTACJI SZKOŁY - Szymon Trzaskalski, Jakub Szeląg, Wiktor Pawluczuk, Jakub Machnowski, Krzysztof Gołębiowski, Eryk Steć oraz Lena Machnowska, Agnieszka Benich, Amelia Stefaniuk, Nikola Zasiuk, Aniela Chiluk i Zuzia Andrzejuk.

   • Wróć do listy artykułów