• Słodka wizyta

• 04.11.2021 20:37
      • W środę 3 listopada gościliśmy w małym przedszkolu wyjątkowego gościa – odwiedziła nas babcia Zuzi z grupy czterolatków, która opowiedziała nam o pracy pszczelarza. Pani Jadzia Prokopiuk zachwyciła nasze maluchy niesamowitymi rekwizytami, które przyniosła ze sobą. Opowiedziała dzieciom zarówno o swojej pracy, jak również o życiu pszczół i ich zwyczajach. Pokazała czterolatkom oraz pięciolatkom jak zdejmuje miód z plastrów, jakich przyrządów używa, kiedy pszczoły zaczynają mocno dokuczać. Maluchy mogły także zobaczyć, co powstaje z pszczelej pracy oraz spróbować pysznego miodu.

Wiele radości dzieciom sprawiło przymierzanie stroju pszczelarza i dotykanie rekwizytów przyniesionych przez panią Jadzie. Na zakończenie spotkania przedszkolaki zrobiły ze swoim gościem pamiątkowe zdjęcia.

Bardzo dziękujemy babci naszej Zuzi za odwiedzenie naszego przedszkola i niezwykle ciekawe zajęcia.

KK