• 03.12.2021 20:15
      • 25 listopada, podobnie jak dzieci z przedszkoli oraz szkół w całym naszym kraju, nasze przedszkolaki obchodziły Dzień Pluszowego Misia.

Z tej okazji wychowawczynie przygotowały maluchom wiele atrakcji i niespodzianek. Każda grupa w swojej sali poznawała historię tego nietypowego święta, oglądała ilustracje prezentujące najróżniejszych misiowych bohaterów, a także wykonywała piękne prace plastyczne. Panie przygotowały trzylatkom oraz czterolatkom kolorowe misiowe opaski, medale oraz dyplomy.

Następnie wszystkie maluchy spotkały się w jednej sali, gdzie odwiedził je Miś, który porwał przedszkolaki do wspólnej zabawy. Dzieci śpiewały oraz tańczyły, brały udział we wszystkich zabawach zaproponowanych przez nietypowego gościa. Na koniec zabawy maluchy otrzymały cukierki i mogły obejrzeć ulubioną bajkę z misiem w roli głównej.

Wielką atrakcję dzieciom przygotowała p. Ilonka Szczepańska-Huk, która zrobiła foto-budkę z misiem.

Ten dzień był w naszym przedszkolu bardzo wesoły i bez wątpienia udany.

KK