• WYNIKI KONKURSU DLA UCZNIÓW KLAS 1-3 NA NAJŁADNIEJSZĄ BOMBKĘ

   • 30.12.2022 22:27
   • W ogłoszony przez Su 1-3 konkursie na najładniejszą bombkę udział wzięło 30 uczniów, którzy przygotowali bombki różnej wielkości wykonane różnymi technikami. Komisja konkursowa, w skład której weszły panie: Barbara Misiejuk i Dorota Szprychel miała nie lada orzech do zgryzienia, bowiem prace konkursowe były wykonane nad wyraz pięknie, pomysłowo i wielkim nakładem pracy. Wybranie bombek najbardziej odpowiadających kryteriom, w tym kryterium samodzielności, było niezwykle trudne. Po ponad godzinnym spotkaniu komisja postanowiła nagrodzić łącznie sześcioro uczniów oraz wyróżnić ośmioro:

    1. Hanna Terpiłowska i Antoni Luther

    2. Martynka Czapska i Hanna Pakuła

    3. Zosia Kubicka i Jakub Łukasiuk

    Wyróżnienia- Wiktoria Labrenz, Hanna Dac, Zosia Przygocka, Antoni Antoniuk, Karol Chojecki, Antoni Jaroszuk, Michalina Chiluk, Filip Mielniczuk.
    Komisja Konkursowa doceniła wkład pracy wszystkich uczestników. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy oraz nagrody, które zostały ufundowane przez SU 1-3, opiekuna SU, Dorotę Szprychel oraz przy wsparciu jednego z rodziców z klasy 1a.
    Nagrodzonym gratulujemy, a wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie. Jeśli tym razem się nie udało, to może uda się w innych zmaganiach, których w tym roku szkolnym na pewno jeszcze nie zabraknie.

   • Wróć do listy artykułów