• Pisanki, kraszanki u Jagódek

24.03.2024 10:42

Dzieci z grupy Jagódki poznawały tradycje i zwyczaje związane ze Świętami Wielkanocnymi. Podziwiały różnorodne dekoracje świąteczne wykonane w sposób tradycyjny z ekologicznych materiałów. Zapoznały się ze sposobem zdobienia jajek woskiem i kolorowania w wywarze z łupin cebuli. Z zainteresowaniem zdobywały nowe doświadczenia i dbały o  bezpieczeństwo własne i innych dzieci.
                                                                                               J. Patrejko

• Jagódki witają wiosnę

24.03.2024 10:35

21 marca przedszkolaki powitały wiosnę. Dzieci z grupy Jagódki zamieniły się w piękne kolorowe kwiaty i radosnym śpiewem oraz tańcem uczciły ten marcowy dzień. Wspólnie z rówieśnikami udały się w pochodzie żegnając zimę i witając wiosnę.

J. Patrejko

• Dzień Kobiet u Jagódek

11.03.2024 21:39

,,Dzień Kobiet , dzień kobiet, niech każdy się dowie, że dzisiaj jest święto dziewczynek..."
      Już od rana dzieci z grupy ,, Jagódki" celebrowały ten ważny dzień. Śpiewaliśmy piosenkę ,, Dzień kobiet" i wykonaliśmy pamiątkowe bukiety dla dziewczynek. Chłopcy pięknie złożyli życzenia, a na zakończenie wszyscy dostali drobne upominki. To był bardzo wesoły i udany dzień w naszej grupie.
      K.Karmasz

• Wspólne kolędowanie u Jagódek

20.12.2023 13:16

Dnia 18 grudnia dzieci z grupy  "Jagódki" zaprosiły Rodziców do przedszkola na wspólne kolędowanie. Przedszkolaki z przejęciem wystąpiły w Jasełkach, śpiewały kolędy i pastorałki.
      Odbyły się również warsztaty plastyczne na których dzieci ozdabiały drewniane bombki, a także wraz z rodzicami zrobiły piękne świąteczne stroiki .
      Słodki poczęstunek umilił wspólne działanie.
      Dziękujemy Rodzicom  za udział, zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tej uroczystości.

• Warsztaty dekorowania pierniczków u Jagódek

12.12.2023 20:08

Przedszkolaki z grupy "Jagódki" na zajęciach poznają tradycje związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Robią ozdoby na choinkę ,dekoracje, śpiewają kolędy.
      Poznały sposób robienia i dekorowani pierniczków. Z wielkim zapałem przystąpiliśmy do wspólnego ozdabiania tych aromatycznych ciasteczek.
      Lubimy takie zajęcia, a jeszcze bardziej lubimy podjadać smakołyki.

Joanna Patrejko