"Brzechwa i Tuwim dzieciom..." - konkurs recytatorski

Wielkie emocje towarzyszyły dzieciom z naszego przedszkola z grup 3,4 i 5-latków w konkursie recytatorskim pod hasłem "Brzechwa i Tuwim dzieciom". Konkurs był dla dzieci ogromnym przeżyciem. Aby dodać im otuchy w jednej z sal zawisła specjalna kolorowa dekoracja. Przedszkolaki do udziału w konkursie recytatorskim przygotowały wychowawczynie. Dzieci perfekcyjnie nauczyły się wierszy na pamięć, wykazały się kreatywnością, zarówno w interpretacji utworów, jak też w przygotowaniu strojów czy rekwizytów. Dużą niespodzianką był gość specjalny - pani Ania Klim - szkolna bibliotekarka, która zaprezentowała dzieciom, osobiście jeden ze swoich ulubionych utworów pt. "Leń". Wszystkie dzieci zostały docenione i każda grupa otrzymała nagrody i dyplomy.
Grupa I 3-latków przedstawiła wiersz pt. "Pomidor" i "Skarżepyta"
Grupa II 3-latków przedstawiła wiersz pt. "Żuk"
Grupa I 4-latków przedstawiła wiersz pt. "Na straganie"
Grupa II 4-latków przedstawiła wiersz pt."Rzepka"