100 lat wszystkim Dziadkom

22 stycznia najlepsze życzenia wszystkim babciom oraz dziadkom złożyły pięciolatki, które przygotowały swoim gościom wiele atrakcji.

Dzieci wzruszyły, a jednocześnie rozbawiły dziadków występem artystycznym. Pięciolatki recytowały wierszyki, odgrywały zabawne skecze o historii poznania się dziadków, czy ich wizytach u lekarza, ale także śpiewały piosenki. Dzieci zaskoczyły dziadków zwłaszcza własną aranżacją piosenki disco polo. Po odśpiewaniu „Sto lat…” wnuki obdarowały swoich ukochanych dziadków koralami, medalami oraz bonami na dobre uczynki.

Zarówno dzieci, jak i dziadkowie znakomicie bawili się na przyjęciu przygotowanym przez rodziców. Spotkanie pięciolatków z dziadkami zakończyło się konkursem, podczas którego babcie oraz dziadkowie mieli za zadanie odnalezienie swojego portretu namalowanego przez wnuka. Dziadkowie bezbłędnie wskazali prace swoich wnuków, którym jednocześnie gorąco podziękowali za cudownie spędzony czas.

Obchody Dnia Babci oraz Dziadka w grupie pięciolatków przygotowały Kamila Korneluk oraz Marzena Gregorowicz.

KK